Wabuco Oy
Tilitoimisto
Yrityskontaktit
Yhteystiedot
Suljettu nyt9.00 – 17.00
- maanantai9.00 – 17.00
- tiistai9.00 – 17.00
- keskiviikko9.00 – 17.00
- torstai9.00 – 17.00
- perjantai9.00 – 17.00
- lauantaiSuljettu
- sunnuntaiSuljettu
Yrityksen kuvaus
WaBuCo Financial Services Oy on vuonna 1988 perustettu tilitoimisto, joka tarjoaa korkealuokkaisia talous- ja palkkahallinnon sekä sisäisen raportoinnin palveluja. Toimisto on osa Administer Group konsernia ja on kehittänyt toimintaansa jatkuvasti kohti uusimpia digitalisaation sovelluksia. WaBuCo käyttää talousinformaation käsittelyyn ja tuottamiseen parhaiten soveltuvia ohjelmistoja ja tarjoaa asiakkailleen ammattitaitoista, laadukasta ja joustavaa palvelua. Yritys on helppo lähestyä ja reagoi nopeasti kaikkiin kysymyksiin, pitäen aikatauluista kiinni ja hoitaen asiakasyritysten asiat huolellisesti. WaBuCo on vastuullinen taloushallinnon asiantuntija ja luotettava kumppani.
teollisuus: Laki ja rahoitus » Tilitoimisto
- Tilitoimisto
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Wabuco Oy puhelinnumero?
Wabuco Oy's phone number is 09 6844950.
2.Missä Wabuco Oy sijaitsee?
Wabuco Oy is located at Itämerenkatu 5, 00180 Helsinki, Finland. Get Directions.
3.Mitkä ovat yrityksen Wabuco Oy aukioloajat?
Wabuco Oy on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 9.00 – 17.00; weekends: Closed.
4.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Wabuco Oy?
Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Wabuco Oy on Marianna Laine (Accounting). You can reach them at marianna.laine@wabuco.fi.
5.Kuka muu työskentelee yrityksessä Wabuco Oy?
Wabuco Oy also has 3 other listed contact: Jouni Hakkarainen, Ilkka Pesonen, Elina Brusila_other.
6.Mikä on yrityksen Wabuco Oy verkkosivusto?
Wabuco Oy's website is www.wabuco.fi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Wabuco Oy.