Viinitie Oy
Viinien tukkuliike ja maahantuoja
Yrityskontaktit
Yhteystiedot
Suljettu nyt9.00 – 17.00
- maanantai9.00 – 17.00
- tiistai9.00 – 17.00
- keskiviikko9.00 – 17.00
- torstai9.00 – 17.00
- perjantai9.00 – 17.00
- lauantaiSuljettu
- sunnuntaiSuljettu
Yrityksen kuvaus
Pasi Ketolainen on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Viinitie Oy.
teollisuus: Business to Business » Viinien tukkuliike ja maahantuoja
- Viinien tukkuliike ja maahantuoja
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Kuinka kauan Viinitie Oy on toiminut?
Viinitie Oy on toiminut 23 vuotta.
2.Mikä on yrityksen Viinitie Oy puhelinnumero?
Viinitie Oy's phone number is 020 7401499.
3.Missä Viinitie Oy sijaitsee?
Viinitie Oy is located at Lönnrotinkatu 7, 00120 Helsinki, Finland. Get Directions.
4.Mitkä ovat yrityksen Viinitie Oy aukioloajat?
Viinitie Oy on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 9.00 – 17.00; weekends: Closed.
5.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Viinitie Oy?
Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Viinitie Oy on Pasi Ketolainen (Wine and Spirits). You can reach them at pasi.ketolainen@viinitie.fi.
6.Kuka muu työskentelee yrityksessä Viinitie Oy?
Viinitie Oy also has 9 other listed contact: Toni Immanen, Katarina Ekstam, Markus Onnela, Mikko Eerola, Heta Kangasmaa, Kati Ekstam, Sanni Keskiruokanen, Nancy Boost, Heidi Mäkinen Mw_other.
7.Mikä on yrityksen Viinitie Oy verkkosivusto?
Viinitie Oy's website is viinitie.fi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Viinitie Oy.