Verhoomo Punainen Tuoli OY

Verhoiluliike

Yhteystiedot

Verhoomo Punainen Tuoli OY
Eurantie 3, 00550 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Puhelin
Aukioloajat eivät saatavilla
Soita Sähköposti Muokata

Yrityksen kuvaus

Verhoomo Punainen Tuoli OY tarjoaa laadukasta verhoilutyötä niin julkitiloihin kuin yksityisiin koteihin. Palveluihin kuuluvat joustinten sitoukset, perinteiset pehmustemateriaalit, vaahtomuovipehmusteiden uusimiset, irtopäälliset, veneiden patjaverhoilut, sängynpäädyt ja koristetyynyt. Yritys tarjoaa myös laadukkaita verhoilukankaita suositellun käyttökohteen mukaisesti. Yhteistyökumppaneina toimivat entisöijä ja puuseppä. Verhoomo on perustettu, koska heidän mielestään tuoli ei ole esine, johon aika on pysähtynyt istumaan. Yhteystiedot: PUHELIN- 09-739434.

Perustettu
1996
Vuosia toiminnassa
30

teollisuus: Koti ja puutarha » Verhoiluliike

Toimialana:
  • Verhoiluliike
ISIC-koodit
9522

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Kuinka kauan Verhoomo Punainen Tuoli OY on toiminut?

    Verhoomo Punainen Tuoli OY on toiminut 30 vuotta.

  2. 2.Mikä on yrityksen Verhoomo Punainen Tuoli OY puhelinnumero?

    Verhoomo Punainen Tuoli OY's phone number is 09 739434.

  3. 3.Missä Verhoomo Punainen Tuoli OY sijaitsee?

    Verhoomo Punainen Tuoli OY is located at Eurantie 3, 00550 Helsinki, Finland. Get Directions.

  4. 4.Mikä on yrityksen Verhoomo Punainen Tuoli OY verkkosivusto?

    Verhoomo Punainen Tuoli OY's website is www.punainentuoli.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Verhoomo Punainen Tuoli OY.