Uunisepät Vantaa

Tämä listaus on merkitty suljetuksi.

Yhteystiedot

Uunisepät Vantaa
Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa, Finland
Saa reittiohjeet
Historiallinen puhelin: 040 6428551
Historialliset aukioloajat: Näytä
Historiallinen maksuton: 020 7910479
Facebook-profiili: Vierailu
Google Kartat: Vierailu
Luja: Vierailu
Arvostele
Lisää Kuvia

Yrityksen kuvaus

Uunisepät Vantaa tarjoaa Suomen kauneimmat varaavat takat, jotka tunnetaan kauniista mallistostaan ja hyvästä laadustaan. Yritys jatkaa perinnettä, jonka ensimmäinen kaakeliuunitehdas perusti Turun kaupunkiin vuonna 1842. Uunisepiltä löytyy takkamallit niin uuteen kotiin, jo asuttuun kotiin kuin vapaa-ajan asuntoihinkin. Yritys käyttää tulisijojen runkoihin puhdasta oliviinikiveä, joka louhitaan Suomen maaperästä.
Näytä lisää
teollisuus
Ostoksilla käynti
Toimiala:
Fireplace Store
ISIC-koodit
4759

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Missä yritys Uunisepät Vantaa sijaitse?

Yritys Uunisepät Vantaa sijaitsee osoitteessa Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa, Finland, Uudenmaan maakunta.
Q2

Minä päivinä Uunisepät Vantaa on avoinna?

Tämä listaus on merkitty suljetuksi.
Uunisepät Vantaa on avoin ma–pe 12.00–18.00; la 11.00–16.00; suljettu su .
Q3

Mikä on yrityksen Uunisepät Vantaa verkko-osoite (URL)?

Verkkosivusto yritykselle Uunisepät Vantaa on www.uunisepat.fi.
+

Muita yrityksiä tässä osoitteessa

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa, Finland
+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 01510

Yrityksiä paikoissa 01510: 1 768
Väestö: 19 412
01510 Yritystiheys lämpökarttana

Luokat

Shopping:  26 %
Industry:  18 %
Professional Services:  14 %
Muu:  42 %

Hinta

halpa:  48 %
kohtalainen:  37 %
Kallis:  10 %
Hyvin kallis:  5 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  38 %
9:  25 %
2:  23 %
5:  10 %
Muu:  4 %

Naapurustot

Lauttasaari:  4 %
Pakkala:  16 %
Tammisto:  5 %
Vantaanportti:  22 %
Muu:  53 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 01510

Sukupuoli

Nainen:  51 %
Mies:  49 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu