Turunen Ritva Rauha Kyllikki

Yhteystiedot

Turunen Ritva Rauha Kyllikki
Tunturikuja 5, 01390 Vantaa, Finland
Saa reittiohjeet
Puhelin: 040 4151823
Google Kartat: Vierailu
Soita
Arvostele
Lisää Kuvia

Yrityksen kuvaus

teollisuus
Asiantuntijapalvelut
Toimiala:
Accounting Firm, General Accounting & Bookkeeping
ISIC-koodit
6920

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Mikä on puhelinnumero yritykselle Turunen Ritva Rauha Kyllikki?

Puhelinnumero yritykselle Turunen Ritva Rauha Kyllikki on 040 4151823.
Q2

Missä yritys Turunen Ritva Rauha Kyllikki sijaitse?

Yritys Turunen Ritva Rauha Kyllikki sijaitsee osoitteessa Tunturikuja 5, 01390 Vantaa, Finland, Uudenmaan maakunta.
Q3

Onko yritykselle Turunen Ritva Rauha Kyllikki ensisijaista yhteyshenkilöä?

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Turunen Ritva Rauha Kyllikki puhelimitse numeroon 040 4151823.
+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 01390

Yrityksiä paikoissa 01390: 609
Väestö: 7 851
01390 Yritystiheys lämpökarttana

Luokat

Industry:  22 %
Home Services:  15 %
Professional Services:  15 %
Shopping:  10 %
Muu:  38 %

Hinta

halpa:  75 %
kohtalainen:  25 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  60 %
5:  24 %
9:  15 %
Muu:  1 %

Naapurustot

Ilola:  90 %
Ruskeasanta:  6 %
Muu:  4 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 01390

Sukupuoli

Nainen:  51 %
Mies:  49 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu