Turun Putkipojat Oy

Kaasuasentaja

Yrityskontaktit

Uotinen Risto Olavi

    Yhteystiedot

    Turun Putkipojat Oy
    Unkarinkatu 10, 20750 Turku, Finland
    Turku
    Saa reittiohjeet
    Aukioloajat eivät saatavilla
    Fax
    02 2531510
    Sosiaalinen media
    Soita Muokata

    Yrityksen kuvaus

    Uotinen Risto Olavi on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Turun Putkipojat Oy.

    Vuotuinen myynti
    3 364 €
    Postilokero
    Unkarinkatu 10,20750 TURKU

    teollisuus: Rakentaminen » Kaasuasentaja

    Toimialana:
    • Kaasuasentaja
    ISIC-koodit
    4322

    Kysymyksiä ja vastauksia

    1. 1.Mikä on yrityksen Turun Putkipojat Oy puhelinnumero?

      Turun Putkipojat Oy's phone number is 040 0720037.

    2. 2.Missä Turun Putkipojat Oy sijaitsee?

      Turun Putkipojat Oy is located at Unkarinkatu 10, 20750 Turku, Finland. Get Directions.

    3. 3.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Turun Putkipojat Oy?

      Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Turun Putkipojat Oy on Uotinen Risto Olavi.

    4. 4.Mikä on yrityksen Turun Putkipojat Oy verkkosivusto?

      Turun Putkipojat Oy's website is turunputkipojat.syhi.fi/?p=1.

    5. 5.Mikä on yrityksen Turun Putkipojat Oy vuotuinen myynti?

      Yrityksen Turun Putkipojat Oy vuotuinen myynti on noin 3 364 €.

    0 arvostelua

    Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Turun Putkipojat Oy.