Turun Ju
Yhteystiedot
Aukioloajat eivät saatavilla
Yrityksen kuvaus
Voit ottaa yhteyttä yritykseen Turun Ju puhelimitse numeroon 050 5525095. Yritys Turun Ju sijaitsee osoitteessa Siutlankatu 1.
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Turun Ju puhelinnumero?
Turun Ju's phone number is 050 5525095.
2.Missä Turun Ju sijaitsee?
Turun Ju is located at Siutlankatu 1, Turku, 20380. Get Directions.
3.Mikä on yrityksen Turun Ju verkkosivusto?
Turun Ju's website is www.kamppailuareena.fi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Turun Ju.