Turun Car Fix Oy
Auton puhdistuspalvelu
5.0★★★★★(3 review, ulkoisista lähteistä)
Yhteystiedot
Aukioloajat eivät saatavilla
Yrityksen kuvaus
Voit ottaa yhteyttä yritykseen Turun Car Fix Oy puhelimitse numeroon 040 0740138. Yrityksen Turun Car Fix Oy ensisijainen luokka on Auton puhdistuspalvelu. Yritys Turun Car Fix Oy sijaitsee osoitteessa Fiskarsinkatu 8, Talliosake 32, 20750 Turku, Finland.
Pääsy pyörätuolilla
Parking
teollisuus: Auto » Auton puhdistuspalvelu
Toimialana:
- Auton puhdistuspalvelu
ISIC-koodit
4520
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Turun Car Fix Oy puhelinnumero?
Turun Car Fix Oy's phone number is 040 0740138.
2.Missä Turun Car Fix Oy sijaitsee?
Turun Car Fix Oy is located at Fiskarsinkatu 8, Talliosake 32, 20750 Turku, Finland. Get Directions.
3.Mikä on yrityksen Turun Car Fix Oy verkkosivusto?
Turun Car Fix Oy's website is turuncarfix.fi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Turun Car Fix Oy.