TRIB3 Adlon

Boot camp -treeni

4.2★★★★★(59 review, ulkoisista lähteistä)

Yrityskontaktit

Dan Summerson

    Yhteystiedot

    TRIB3 Adlon
    Runeberginkatu 44, 00260 Helsinki, Finland
    Helsinki
    Saa reittiohjeet
    Suljettu nyt7.00 – 20.30
    • maanantai7.00 – 20.30
    • tiistai7.00 – 20.30
    • keskiviikko7.00 – 20.30
    • torstai7.00 – 20.30
    • perjantai7.00 – 20.30
    • lauantai9.00 – 12.30
    • sunnuntai16.00 – 19.30
    Verkko
    Sähköposti
    Soita Sähköposti Muokata

    Yrityksen kuvaus

    Tervetuloa TRIB3 Adlonin seinälle! TRIB3 Adlon tarjoaa erilaisen treenikokemuksen Helsingin Töölössä. Studio sijaitsee vanhassa Adlonin elokuvateatterissa Runeberginkadulla. Tarjolla on ohjattuja 45 minuutin HIIT-treenejä upeissa puitteissa. Treenejä seuraa virkistävä smoothie. TRIB3 HIIT-tunnit on suunniteltu maksimaaliseen kunnonkohotukseen sekä fyysisesti että henkisesti. Treeni on tehokas ja motivoiva, ja se sopii kaiken tasoisille kuntoilijoille. Treenin jälkeen voi polttaa jopa 1000 kcal ja parantaa suorituskykyä, kuntoa, nopeutta ja ketteryyttä. Tule kokeilemaan uutta treenikokemusta ja liity TRIB3-heimoon! #wesweattogether

    Luottokortit
    Yes
    Pääsy pyörätuolilla
    Restroom, Seating, Yes

    teollisuus: Henkilökohtaiset palvelut » Boot camp -treeni

    Toimialana:
    • Boot camp -treeni
    • Kuntosali
    • Personal trainer
    ISIC-koodit
    9311, 9609

    Kysymyksiä ja vastauksia

    1. 1.Mikä on yrityksen TRIB3 Adlon puhelinnumero?

      TRIB3 Adlon's phone number is 050 5186933.

    2. 2.Missä TRIB3 Adlon sijaitsee?

      TRIB3 Adlon is located at Runeberginkatu 44, 00260 Helsinki, Finland. Get Directions.

    3. 3.Mitkä ovat yrityksen TRIB3 Adlon aukioloajat?

      TRIB3 Adlon on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 7.00 – 20.30; Saturday: 9.00 – 12.30; Sunday: 16.00 – 19.30.

    4. 4.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä TRIB3 Adlon?

      Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä TRIB3 Adlon on Dan Summerson.

    5. 5.Mikä on yrityksen TRIB3 Adlon verkkosivusto?

      TRIB3 Adlon's website is www.trib3.fi.

    0 arvostelua

    Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle TRIB3 Adlon.