Tour de Run Oy
Tapahtumien hallinta
Yrityskontaktit
Yhteystiedot
Yrityksen kuvaus
Tour de Run Oy järjestää juoksuretkiä yrityksille, kongresseille ja turisteille. He tarjoavat kokonaisia tapahtumia puhujineen, testauksineen, juoksuvalmennuksineen ja järjestettyine juoksuineen. Toimimme Helsingin kauniilla reiteillä ja olemme Global Running Toursin jäsen. Helsinki on juoksijoiden kaupunki. Juokse kanssamme, näe parhaat paikat Helsingissä ja koe enemmän vierailustasi Suomessa!
teollisuus: Viihde » Tapahtumien hallinta
- Tapahtumien hallinta
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Tour de Run Oy puhelinnumero?
Tour de Run Oy's phone number is 040 5823656.
2.Missä Tour de Run Oy sijaitsee?
Tour de Run Oy is located at Malagankatu 4, 00220 Helsinki, Finland. Get Directions.
3.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Tour de Run Oy?
Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Tour de Run Oy on Ismo Nikkola.
4.Mikä on yrityksen Tour de Run Oy verkkosivusto?
Tour de Run Oy's website is runhelsinki.fi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Tour de Run Oy.