Tommi Team Oy

Siivouspalvelu

4.0★★★★★(6 review, ulkoisista lähteistä)

Yrityskontaktit

Kristina Junnila
Facilities Services

Yhteystiedot

Tommi Team Oy
Muonamiehentie 16, 00390 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt8.00 – 16.00
  • maanantai8.00 – 16.00
  • tiistai8.00 – 16.00
  • keskiviikko8.00 – 16.00
  • torstai8.00 – 16.00
  • perjantai8.00 – 16.00
  • lauantaiSuljettu
  • sunnuntaiSuljettu
Sähköposti
Soita Sähköposti Muokata

Yrityksen kuvaus

peisiin ja päivystämme 24/7. Panostamme työntekijöidemme hyvinvointiin, koska hyvinvoivat työntekijät luovat tyytyväisen asiakkaan. Siivousmenetelmämme ovat vettä säästäviä ja yleispuhdistusaineemme ympäristömerkittyjä. Meiltä saat myös konsultaatiota toimiston ympäristöä säästäviin ratkaisuihin. Ota yhteyttä ja pyydä tarpeisiinne vastaava tarjous osoitteesta ida@tommiteam.fi tai numerosta 0406783414. Tommi Teamista saat luotettavaa ja ammattitaitoista siivouspalvelua, joka on aina asiakkaan tarpeiden mukaan räätälöityä.

teollisuus: Asiantuntijapalvelut » Siivouspalvelu

Toimialana:
  • Pääkonttorien toiminta
  • Siivoojat
  • Siivouspalvelu
  • Kodin siivouspalvelu
ISIC-koodit
7010, 8121, 9601

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Tommi Team Oy puhelinnumero?

    Tommi Team Oy's phone number is 040 5592219.

  2. 2.Missä Tommi Team Oy sijaitsee?

    Tommi Team Oy is located at Muonamiehentie 16, 00390 Helsinki, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Tommi Team Oy aukioloajat?

    Tommi Team Oy on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 8.00 – 16.00; weekends: Closed.

  4. 4.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Tommi Team Oy?

    Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Tommi Team Oy on Kristina Junnila (Facilities Services). You can reach them at kristina@tommiteam.fi.

  5. 5.Kuka muu työskentelee yrityksessä Tommi Team Oy?

    Tommi Team Oy also has 3 other listed contact: Aleksandr Montsuk, Antti Vepsä, Kevin Tommiteam_other.

  6. 6.Mikä on yrityksen Tommi Team Oy verkkosivusto?

    Tommi Team Oy's website is tommi-team-oy.business.site.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Tommi Team Oy.