TalentConnect Oy
Väliaikaistyövoiman välitystoimisto
Yhteystiedot
Suljettu nyt8.00 – 18.00
- maanantai8.00 – 18.00
- tiistai8.00 – 18.00
- keskiviikko8.00 – 18.00
- torstai8.00 – 18.00
- perjantai8.00 – 18.00
- lauantaiSuljettu
- sunnuntaiSuljettu
Yrityksen kuvaus
TalentConnect Oy on helsinkiläinen rekrytointiyritys, joka yhdistää opiskelijat ja työnantajat. Liity tietokantaamme osoitteessa www.talentconnect.fi ja ole ensimmäisten joukossa kuulemassa uusista työpaikoista! Yritys linkittää opiskelijat unelmiensa työpaikkoihin ja auttaa yksilöitä löytämään intohimon työssään.
teollisuus: Asiantuntijapalvelut » Väliaikaistyövoiman välitystoimisto
- Väliaikaistyövoiman välitystoimisto
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen TalentConnect Oy puhelinnumero?
TalentConnect Oy's phone number is 050 5650448.
2.Missä TalentConnect Oy sijaitsee?
TalentConnect Oy is located at Runeberginkatu 43, 00100 Helsinki, Finland. Get Directions.
3.Mitkä ovat yrityksen TalentConnect Oy aukioloajat?
TalentConnect Oy on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 8.00 – 18.00; weekends: Closed.
4.Mikä on yrityksen TalentConnect Oy verkkosivusto?
TalentConnect Oy's website is talentconnect.fi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle TalentConnect Oy.