T:mi Pham Thi Nga
Yhteystiedot
Aukioloajat eivät saatavilla
Yrityksen kuvaus
Voit ottaa yhteyttä yritykseen T:mi Pham Thi Nga puhelimitse numeroon 09 5415655. Yritys T:mi Pham Thi Nga sijaitsee osoitteessa Louhikkotie 14, 00770 Helsinki, Finland.
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen T:mi Pham Thi Nga puhelinnumero?
T:mi Pham Thi Nga's phone number is 09 5415655.
2.Missä T:mi Pham Thi Nga sijaitsee?
T:mi Pham Thi Nga is located at Louhikkotie 14, 00770 Helsinki, Finland. Get Directions.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle T:mi Pham Thi Nga.