T:mi Jari Kaukonen

Yhteystiedot

T:mi Jari Kaukonen
Metsärinne 2 E 19, 04220 KERAVA
Kerava, Uudenmaan maakunta
Saa reittiohjeet

Yrityksen kuvaus

T:mi Jari Kaukonen sijaitsee kohteessa Kerava, Uudenmaan maakunta.

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Mikä on puhelinnumero yritykselle T:mi Jari Kaukonen?

Puhelinnumero yritykselle T:mi Jari Kaukonen on 050 5223169.
Q2

Missä yritys T:mi Jari Kaukonen sijaitse?

Yritys T:mi Jari Kaukonen sijaitsee osoitteessa Metsärinne 2 E 19, 04220 KERAVA, Kerava, Uudenmaan maakunta.
Q3

Onko yritykselle T:mi Jari Kaukonen ensisijaista yhteyshenkilöä?

Voit ottaa yhteyttä yritykseen T:mi Jari Kaukonen puhelimitse numeroon 050 5223169.
+

Muita yrityksiä tässä osoitteessa

Metsärinne 2 E 19, 04220 KERAVA Kerava, Uudenmaan maakunta
+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 04220

Yrityksiä paikoissa 04220: 327
Väestö: 5 841

Luokat

Industry:  25 %
Home Services:  16 %
Shopping:  12 %
Professional Services:  11 %
Muu:  35 %

Hinta

halpa:  67 %
kohtalainen:  33 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  59 %
5:  19 %
9:  16 %
2:  6 %
Muu:  1 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 04220

Sukupuoli

Nainen:  51 %
Mies:  49 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu