Sytyte Oy

Suunnittelutoimisto

Yrityskontaktit

Paloheimo Markus Arvo Hjalmar

    Yhteystiedot

    Sytyte Oy
    Karl Fagerlundin tie 3b, 10300 Karjaa, Finland
    Karjaa
    Saa reittiohjeet
    Suljettu nyt9.00 – 17.00
    • maanantai9.00 – 17.00
    • tiistai9.00 – 17.00
    • keskiviikko9.00 – 17.00
    • torstai9.00 – 17.00
    • perjantai9.00 – 17.00
    • lauantaiSuljettu
    • sunnuntaiSuljettu
    Sosiaalinen media
    Soita Muokata

    Yrityksen kuvaus

    Paloheimo Markus Arvo Hjalmar on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Sytyte Oy.

    Vuotuinen myynti
    2 500 €
    Perustettu
    2010
    Vuosia toiminnassa
    16
    Postilokero
    Karl Fagerlundin tie 3 B,10300 KARJAA

    teollisuus: Viihde » Suunnittelutoimisto

    Toimialana:
    • Suunnittelutoimisto
    ISIC-koodit
    7410

    Kysymyksiä ja vastauksia

    1. 1.Kuinka kauan Sytyte Oy on toiminut?

      Sytyte Oy on toiminut 16 vuotta.

    2. 2.Mikä on yrityksen Sytyte Oy puhelinnumero?

      Sytyte Oy's phone number is 050 0515882.

    3. 3.Missä Sytyte Oy sijaitsee?

      Sytyte Oy is located at Karl Fagerlundin tie 3b, 10300 Karjaa, Finland. Get Directions.

    4. 4.Mitkä ovat yrityksen Sytyte Oy aukioloajat?

      Sytyte Oy on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 9.00 – 17.00; weekends: Closed.

    5. 5.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Sytyte Oy?

      Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Sytyte Oy on Paloheimo Markus Arvo Hjalmar.

    6. 6.Mikä on yrityksen Sytyte Oy verkkosivusto?

      Sytyte Oy's website is www.sytyte.com.

    7. 7.Mikä on yrityksen Sytyte Oy vuotuinen myynti?

      Yrityksen Sytyte Oy vuotuinen myynti on noin 2 500 €.

    0 arvostelua

    Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Sytyte Oy.