Sweldon Oy

Yrityskontaktit

Magnusson Jan Henrik

    Yhteystiedot

    Soita

    Yrityksen kuvaus

    Magnusson Jan Henrik on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Sweldon Oy.

    Vuotuinen myynti
    8 000 €
    Perustettu
    2004
    Vuosia toiminnassa
    22
    Postilokero
    Laivurinkatu 37,00150 HELSINKI

    Kysymyksiä ja vastauksia

    1. 1.Kuinka kauan Sweldon Oy on toiminut?

      Sweldon Oy on toiminut 22 vuotta.

    2. 2.Mikä on yrityksen Sweldon Oy puhelinnumero?

      Sweldon Oy's phone number is 045 6353516.

    3. 3.Missä Sweldon Oy sijaitsee?

      Sweldon Oy is located at Laivurinkatu 37, HELSINKI, 00150, Finland. Get Directions.

    4. 4.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Sweldon Oy?

      Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Sweldon Oy on Magnusson Jan Henrik.

    5. 5.Mikä on yrityksen Sweldon Oy verkkosivusto?

      Sweldon Oy's website is www.sweldon.com.

    6. 6.Mikä on yrityksen Sweldon Oy vuotuinen myynti?

      Yrityksen Sweldon Oy vuotuinen myynti on noin 8 000 €.

    0 arvostelua

    Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Sweldon Oy.