SR International Avoin Yhtiö

Ravintolat ja vastaava ravitsemistoiminta

Yrityskontaktit

Zahid Mohammad Anwar

    Yhteystiedot

    SR International Avoin Yhtiö
    Lönnrotinkatu 41, 00180 Helsinki, Finland
    Helsinki
    Saa reittiohjeet
    Aukioloajat eivät saatavilla
    Sosiaalinen media
    Soita Sähköposti Muokata

    Yrityksen kuvaus

    Zahid Mohammad Anwar on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä SR International Avoin Yhtiö.

    Perustettu
    2011
    Vuosia toiminnassa
    15
    Hyvää lapsille
    Yes
    Postilokero
    Lönnrotinkatu 41,00180 HELSINKI

    teollisuus: Ruoka ja ateriat » Ravintolat

    Toimialana:
    • Ravintolat ja vastaava ravitsemistoiminta
    ISIC-koodit
    5610

    Kysymyksiä ja vastauksia

    1. 1.Kuinka kauan SR International Avoin Yhtiö on toiminut?

      SR International Avoin Yhtiö on toiminut 15 vuotta.

    2. 2.Mikä on yrityksen SR International Avoin Yhtiö puhelinnumero?

      SR International Avoin Yhtiö's phone number is 040 8257575.

    3. 3.Missä SR International Avoin Yhtiö sijaitsee?

      SR International Avoin Yhtiö is located at Lönnrotinkatu 41, 00180 Helsinki, Finland. Get Directions.

    4. 4.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä SR International Avoin Yhtiö?

      Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä SR International Avoin Yhtiö on Zahid Mohammad Anwar.

    0 arvostelua

    Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle SR International Avoin Yhtiö.