Sinelli Yrjönkatu
Harrastusliikkeet
4.5★★★★★(2 review, ulkoisista lähteistä)
Yhteystiedot
Aukioloajat eivät saatavilla
Yrityksen kuvaus
Voit ottaa yhteyttä yritykseen Sinelli Yrjönkatu puhelimitse numeroon 020 7780634. Yrityksen Sinelli Yrjönkatu ensisijainen luokka on Harrastusliikkeet. Yritys Sinelli Yrjönkatu sijaitsee osoitteessa Yrjönkatu 38, 00100 Helsinki, Finland.
teollisuus: Ostoksilla käynti » Harrastusliikkeet
Toimialana:
- Harrastusliikkeet
ISIC-koodit
4773
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Sinelli Yrjönkatu puhelinnumero?
Sinelli Yrjönkatu's phone number is 020 7780634.
2.Missä Sinelli Yrjönkatu sijaitsee?
Sinelli Yrjönkatu is located at Yrjönkatu 38, 00100 Helsinki, Finland. Get Directions.
3.Mikä on yrityksen Sinelli Yrjönkatu verkkosivusto?
Sinelli Yrjönkatu's website is www.sinelli.fi/cms/page/view/id/417.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Sinelli Yrjönkatu.