SiMei Silk - Luxury Silk Bedding & Accessories

Vuodetarvikeliike

1.0★★★★★(1 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

SiMei Silk - Luxury Silk Bedding & Accessories
Hietalahdenranta 17, 00180 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt12.00 – 18.00
  • maanantai12.00 – 18.00
  • tiistai12.00 – 18.00
  • keskiviikko12.00 – 18.00
  • torstai12.00 – 18.00
  • perjantai12.00 – 18.00
  • lauantai11.00 – 16.00
  • sunnuntaiSuljettu
Soita Sähköposti Muokata

Yrityksen kuvaus

SiMei Silk tarjoaa ylellisiä, terveellisiä, muotoilultaan ja ympäristöystävällisiä luonnon silkkituotteita kotiin ja makuuhuoneeseen. He tarjoavat parasta laatua silkkituotteissaan ja kiinnittävät suurta huomiota yksityiskohtiin ja palveluun. SiMei Silk tekee jatkuvasti työtä tullakseen ammattimaiseksi silkkituotteiden erikoisliikkeeksi tarjotakseen hienoimpia silkkituotteita kotiisi ja terveyteesi.

teollisuus: Rakentaminen » Vuodetarvikeliike

Toimialana:
  • Vuodetarvikeliike
  • Kodintarvikeliike
  • Peittomyymälä
  • Vaatteiden, kenkien ja nahkatuotteiden vähittäismyynti erikoisliikkeissä
ISIC-koodit
4751, 4759, 4771

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen SiMei Silk - Luxury Silk Bedding & Accessories puhelinnumero?

    SiMei Silk - Luxury Silk Bedding & Accessories's phone number is 040 1709989.

  2. 2.Missä SiMei Silk - Luxury Silk Bedding & Accessories sijaitsee?

    SiMei Silk - Luxury Silk Bedding & Accessories is located at Hietalahdenranta 17, 00180 Helsinki, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen SiMei Silk - Luxury Silk Bedding & Accessories aukioloajat?

    SiMei Silk - Luxury Silk Bedding & Accessories on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 12.00 – 18.00; Saturday: 11.00 – 16.00; Sunday: Closed.

  4. 4.Mikä on yrityksen SiMei Silk - Luxury Silk Bedding & Accessories verkkosivusto?

    SiMei Silk - Luxury Silk Bedding & Accessories's website is www.simeisilk.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle SiMei Silk - Luxury Silk Bedding & Accessories.