Savon Lämpökuvaus Ky

Yhteystiedot

Savon Lämpökuvaus Ky
Petkelkuja 1 F, 70150 KUOPIO
Kuopio, Pohjois-Savon maakunta
Saa reittiohjeet

Yrityksen kuvaus

Savon Lämpökuvaus Ky sijaitsee kohteessa Kuopio, Pohjois-Savon maakunta.

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Mikä on puhelinnumero yritykselle Savon Lämpökuvaus Ky?

Puhelinnumero yritykselle Savon Lämpökuvaus Ky on 040 0374260.
Q2

Missä yritys Savon Lämpökuvaus Ky sijaitse?

Yritys Savon Lämpökuvaus Ky sijaitsee osoitteessa Petkelkuja 1 F, 70150 KUOPIO, Kuopio, Pohjois-Savon maakunta.
Q3

Onko yritykselle Savon Lämpökuvaus Ky ensisijaista yhteyshenkilöä?

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Savon Lämpökuvaus Ky puhelimitse numeroon 040 0374260.
+

Muita yrityksiä tässä osoitteessa

Petkelkuja 1 F, 70150 KUOPIO Kuopio, Pohjois-Savon maakunta
+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 70150

Yrityksiä paikoissa 70150: 308
Väestö: 2 519

Luokat

Industry:  21 %
Professional Services:  15 %
Home Services:  12 %
Shopping:  10 %
Muu:  41 %

Hinta

halpa:  83 %
kohtalainen:  17 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  66 %
17:  21 %
5:  12 %
Muu:  1 %

Naapurustot

Microkadun kampus:  3 %
Neula:  3 %
Neulamäki:  94 %
Muu:  0 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 70150

Sukupuoli

Nainen:  52 %
Mies:  48 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu