Salon Joanna

Kampaamo

4.6★★★★★(9 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Salon Joanna
Tilkankuja 6, 00300 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt10.00 – 17.00
  • maanantai10.00 – 17.00
  • tiistai10.00 – 17.00
  • keskiviikko10.00 – 17.00
  • torstai10.00 – 17.00
  • perjantai10.00 – 17.00
  • lauantaiSuljettu
  • sunnuntaiSuljettu
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Salon Joanna puhelimitse numeroon 045 2651020. Yrityksen Salon Joanna ensisijainen luokka on Kampaamo. Yritys Salon Joanna sijaitsee osoitteessa Tilkankuja 6, 00300 Helsinki, Finland.

WC
Yes

teollisuus: Henkilökohtaiset palvelut » Kampaamo

Toimialana:
  • Kampaamo
ISIC-koodit
9602

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Salon Joanna puhelinnumero?

    Salon Joanna's phone number is 045 2651020.

  2. 2.Missä Salon Joanna sijaitsee?

    Salon Joanna is located at Tilkankuja 6, 00300 Helsinki, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Salon Joanna aukioloajat?

    Salon Joanna on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 10.00 – 17.00; weekends: Closed.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Salon Joanna.