Salesbro Oy

Yhteystiedot

Salesbro Oy
Keskuskatu 3, 00100 Helsinki, Finland
Saa reittiohjeet
Puhelin: 040 5251138
Google Kartat: Vierailu
Soita
Arvostele
Lisää Kuvia

Yrityksen kuvaus

teollisuus
Asiantuntijapalvelut
Toimiala:
Business Management Consultant
ISIC-koodit
7020

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Mikä on puhelinnumero yritykselle Salesbro Oy?

Puhelinnumero yritykselle Salesbro Oy on 040 5251138.
Q2

Missä yritys Salesbro Oy sijaitse?

Yritys Salesbro Oy sijaitsee osoitteessa Keskuskatu 3, 00100 Helsinki, Finland, Uudenmaan maakunta.
Q3

Onko yritykselle Salesbro Oy ensisijaista yhteyshenkilöä?

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Salesbro Oy puhelimitse numeroon 040 5251138.
+

Muita yrityksiä tässä osoitteessa

Keskuskatu 3, 00100 Helsinki, Finland
+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 00100

Yrityksiä paikoissa 00100: 19 162
Väestö: 16 607
00100 Yritystiheys lämpökarttana

Luokat

Shopping:  19 %
Professional Services:  19 %
Restaurants:  12 %
Industry:  11 %
Muu:  39 %

Hinta

kohtalainen:  41 %
halpa:  32 %
Kallis:  17 %
Hyvin kallis:  10 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  38 %
9:  35 %
5:  16 %
2:  10 %
Muu:  2 %

Naapurustot

Etu-Töölö:  16 %
Kamppi:  39 %
Kluuvi:  35 %
Muu:  10 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 00100

Sukupuoli

Nainen:  53 %
Mies:  47 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu