Roiniset Oy
Italialainen elintarvikemyymälä
Yhteystiedot
Suljettu nyt8.00 – 18.00
- maanantai8.00 – 18.00
- tiistai8.00 – 18.00
- keskiviikko8.00 – 18.00
- torstai8.00 – 18.00
- perjantai8.00 – 18.00
- lauantai8.00 – 18.00
- sunnuntaiSuljettu
Yrityksen kuvaus
Voit ottaa yhteyttä yritykseen Roiniset Oy puhelimitse numeroon 040 7772084. Yrityksen Roiniset Oy ensisijainen luokka on Italialainen elintarvikemyymälä. Yritys Roiniset Oy sijaitsee osoitteessa Hakaniemi Market Square, 00530 Helsinki, Finland.
teollisuus: Ostoksilla käynti » Italialainen elintarvikemyymälä
- Herkkupuodit
- Ruokakauppa
- Italialainen elintarvikemyymälä
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Kuinka kauan Roiniset Oy on toiminut?
Roiniset Oy on toiminut 49 vuotta.
2.Mikä on yrityksen Roiniset Oy puhelinnumero?
Roiniset Oy's phone number is 040 7772084.
3.Missä Roiniset Oy sijaitsee?
Roiniset Oy is located at Hakaniemi Market Square, 00530 Helsinki, Finland. Get Directions.
4.Mitkä ovat yrityksen Roiniset Oy aukioloajat?
Roiniset Oy on avoinna seuraavina aikoina: Monday - Saturday: 8.00 – 18.00; Sunday: Closed.
5.Mikä on yrityksen Roiniset Oy verkkosivusto?
Roiniset Oy's website is www.roiniset.fi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Roiniset Oy.