Rinta-Joupin Autoliike

Uusien autojen myyjät

4.1★★★★★(722 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Rinta-Joupin Autoliike
Piiskakuja 10, 20380 Turku, Finland
Turku
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt10.00 – 18.00
  • maanantai10.00 – 18.00
  • tiistai10.00 – 18.00
  • keskiviikko10.00 – 18.00
  • torstai10.00 – 18.00
  • perjantai10.00 – 18.00
  • lauantai10.00 – 15.00
  • sunnuntaiSuljettu
Soita Sähköposti Muokata

Yrityksen kuvaus

Rinta-Jouppi Turku on osa KOKO KANSAN AUTOKAUPPA -ketjua, jossa palvelee lähes 600 ammattilaista 25 toimipisteessä ympäri Suomen. Heillä on useiden ajoneuvomerkkien edustus ja merkkihuolto, sekä yli 4000 ajoneuvon valikoima. Uusien autojen valikoimaan kuuluu Škoda sekä Carado, Hobby, Hymer, LMC, Pössl ja Roadcar matkailuajoneuvot. He tarjoavat myös autohuoltopalveluita ja ovat yksi maan suurimmista ja monipuolisimmista autokaupoista. Rinta-Joupin Autoliike on harjoittanut autokauppaa jo 60 vuotta ja heillä on maanlaajuinen toiminta. Heillä on yli 2500 ajoneuvoa, 16 toimipistettä ja 17 merkin merkkiedustus. Lisätietoja osoitteessa www.rinta-jouppi.com.

Luottokortit
Debit Card, NFC, Yes
Ruokailuvaihtoehdot
Delivery
LGBTQ-ystävällinen
Yes
Pääsy pyörätuolilla
Parking, Yes
Wi-Fi
Yes

teollisuus: Auto » Uusien autojen myyjät

Toimialana:
  • Auton korjaus ja huolto
  • Asuntovaunut, matkailuautot ja asuntoautot
  • Moottoripyöräliike
  • Uusien autojen myyjät
  • Moottoriajoneuvojen kauppa
  • Käytettyjen moottoripyörien kauppias
  • Käytettyjen autojen myyjät
ISIC-koodit
4510, 4520, 4540

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Rinta-Joupin Autoliike puhelinnumero?

    Rinta-Joupin Autoliike's phone number is 020 7772045.

  2. 2.Missä Rinta-Joupin Autoliike sijaitsee?

    Rinta-Joupin Autoliike is located at Piiskakuja 10, 20380 Turku, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Rinta-Joupin Autoliike aukioloajat?

    Rinta-Joupin Autoliike on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 10.00 – 18.00; Saturday: 10.00 – 15.00; Sunday: Closed.

  4. 4.Mikä on yrityksen Rinta-Joupin Autoliike verkkosivusto?

    Rinta-Joupin Autoliike's website is www.rinta-jouppi.com/yhteystiedot/turku.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Rinta-Joupin Autoliike.