Positiiviset ry, HivFinland rf
Sosiaalipalveluja tarjoava järjestö
Yhteystiedot
Suljettu nyt9.00 – 16.00
- maanantai9.00 – 16.00
- tiistai9.00 – 19.00
- keskiviikko9.00 – 16.00
- torstai9.00 – 16.00
- perjantai9.00 – 16.00
- lauantaiSuljettu
- sunnuntaiSuljettu
Yrityksen kuvaus
Positiiviset ry, HivFinland rf tarjoaa tietoa ja tukea hiv-tartunnan saaneille ja heidän läheisilleen. Järjestöllä on asiantuntemusta hivistä ja hivin kanssa elämisestä, ja se pyrkii edistämään tartunnan saaneiden hyvinvointia ja oikeuksia.
teollisuus: Yhteisö » Sosiaalipalveluja tarjoava järjestö
- Voittoa tavoittelematon järjestö
- Sosiaalipalveluja tarjoava järjestö
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Positiiviset ry, HivFinland rf puhelinnumero?
Positiiviset ry, HivFinland rf's phone number is 09 6925441.
2.Missä Positiiviset ry, HivFinland rf sijaitsee?
Positiiviset ry, HivFinland rf is located at Malminkatu 24 C 33, 00100 Helsinki, Finland. Get Directions.
3.Mitkä ovat yrityksen Positiiviset ry, HivFinland rf aukioloajat?
Positiiviset ry, HivFinland rf on avoinna seuraavina aikoina: Monday: 9.00 – 16.00; Tuesday: 9.00 – 19.00; Wednesday - Friday: 9.00 – 16.00; weekends: Closed.
4.Mikä on yrityksen Positiiviset ry, HivFinland rf verkkosivusto?
Positiiviset ry, HivFinland rf's website is www.positiiviset.fi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Positiiviset ry, HivFinland rf.