Poseidon Gym
Kuntosali
Yhteystiedot
Suljettu nyt5.00 – 23.00
- maanantai5.00 – 23.00
- tiistai5.00 – 23.00
- keskiviikko5.00 – 23.00
- torstai5.00 – 23.00
- perjantai5.00 – 23.00
- lauantai5.00 – 23.00
- sunnuntai5.00 – 23.00
Yrityksen kuvaus
Poseidon Gym on Nummelan kotoisin kuntosali, joka keskittyy olennaiseen eli reenaamiseen ja tulosten saavuttamiseen hyvällä fiiliksellä. Kuntosali on avoin kaikenikäisille ja kaikentasoisille liikkujille, ja matala kynnys tekee siitä helposti saavutettavan. Tervetuloa treenaamaan Poseidon Gymille!
teollisuus: Urheilu ja aktiviteetit » Kuntosali
- Kuntosali
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Poseidon Gym puhelinnumero?
Poseidon Gym's phone number is 050 4147102.
2.Missä Poseidon Gym sijaitsee?
Poseidon Gym is located at Juurakkotie 1, 03100 Nummela, Finland, Vihti. Get Directions.
3.Mitkä ovat yrityksen Poseidon Gym aukioloajat?
Poseidon Gym on avoinna seuraavina aikoina: all_days: 5.00 – 23.00.
4.Mikä on yrityksen Poseidon Gym verkkosivusto?
Poseidon Gym's website is poseidongym.fi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Poseidon Gym.