Piri Nina

Kampaamo

5.0★★★★★(6 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Piri Nina
Kauppurienkatu 30, 90100 Oulu, Finland
Oulu
Saa reittiohjeet
Aukioloajat eivät saatavilla
Sosiaalinen media
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Piri Nina puhelimitse numeroon 040 7601290. Yrityksen Piri Nina ensisijainen luokka on Kampaamo. Yritys Piri Nina sijaitsee osoitteessa Kauppurienkatu 30, 90100 Oulu, Finland.

Hyvää lapsille
Yes
WC
Yes

teollisuus: Henkilökohtaiset palvelut » Kampaamo

Toimialana:
  • Kampaamo
ISIC-koodit
9602

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Piri Nina puhelinnumero?

    Piri Nina's phone number is 040 7601290.

  2. 2.Missä Piri Nina sijaitsee?

    Piri Nina is located at Kauppurienkatu 30, 90100 Oulu, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mikä on yrityksen Piri Nina verkkosivusto?

    Piri Nina's website is parturikampaamonina.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Piri Nina.