Pesmel Oy

TEOLLISUUS

Yhteystiedot

Pesmel Oy
Kornetintie 3, 00380 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt8.00 – 16.00
  • maanantai8.00 – 16.00
  • tiistai8.00 – 16.00
  • keskiviikko8.00 – 16.00
  • torstai8.00 – 16.00
  • perjantai8.00 – 16.00
  • lauantaiSuljettu
  • sunnuntaiSuljettu
Soita Sähköposti Muokata

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Pesmel Oy puhelimitse numeroon 020 7009600. Yrityksen Pesmel Oy ensisijainen luokka on TEOLLISUUS. Yritys Pesmel Oy sijaitsee osoitteessa Kornetintie 3, 00380 Helsinki, Finland.

teollisuus: Saavuttamaton

Toimialana:
  • TEOLLISUUS
ISIC-koodit
C

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Pesmel Oy puhelinnumero?

    Pesmel Oy's phone number is 020 7009600.

  2. 2.Missä Pesmel Oy sijaitsee?

    Pesmel Oy is located at Kornetintie 3, 00380 Helsinki, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Pesmel Oy aukioloajat?

    Pesmel Oy on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 8.00 – 16.00; weekends: Closed.

  4. 4.Mikä on yrityksen Pesmel Oy verkkosivusto?

    Pesmel Oy's website is www.pesmel.com.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Pesmel Oy.