Perkkaan Huolto Oy

Kiinteistönhuolto

Yhteystiedot

Perkkaan Huolto Oy
Miekka 2, Espoo, 02600
Espoo
Saa reittiohjeet
Puhelin
Aukioloajat eivät saatavilla
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Perkkaan Huolto Oy puhelimitse numeroon 09 5416872. Yrityksen Perkkaan Huolto Oy ensisijainen luokka on Kiinteistönhuolto. Yritys Perkkaan Huolto Oy sijaitsee osoitteessa Miekka 2.

teollisuus: Asiantuntijapalvelut » Kiinteistönhuolto

Toimialana:
  • Kiinteistönhuolto
ISIC-koodit
8110

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Perkkaan Huolto Oy puhelinnumero?

    Perkkaan Huolto Oy's phone number is 09 5416872.

  2. 2.Missä Perkkaan Huolto Oy sijaitsee?

    Perkkaan Huolto Oy is located at Miekka 2, Espoo, 02600. Get Directions.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Perkkaan Huolto Oy.