Perhekoti Haukkala Ay

Yhteystiedot

Perhekoti Haukkala Ay
Inkereentie 436, 24280 Salo, Finland
Saa reittiohjeet
Puhelin: 02 7365002
Google Kartat: Vierailu
Soita
Arvostele
Lisää Kuvia

Kartta

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Mikä on puhelinnumero yritykselle Perhekoti Haukkala Ay?

Puhelinnumero yritykselle Perhekoti Haukkala Ay on 02 7365002.
Q2

Missä yritys Perhekoti Haukkala Ay sijaitse?

Yritys Perhekoti Haukkala Ay sijaitsee osoitteessa Inkereentie 436, 24280 Salo, Finland, Varsinais-Suomen maakunta.
Q3

Onko yritykselle Perhekoti Haukkala Ay ensisijaista yhteyshenkilöä?

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Perhekoti Haukkala Ay puhelimitse numeroon 02 7365002.
+

Historiallista tietoa

Vanhat yrityssivustot ja sähköpostit, joita ei enää ole olemassa, vain tiedotustarkoituksiin.
www.perhekotihaukkala.fiposti@perhekotihaukkala.fi
+

Muita yrityksiä tässä osoitteessa

Inkereentie 436, 24280 Salo, Finland
+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 24280

Yrityksiä paikoissa 24280: 333
Väestö: 1 005

Luokat

Industry:  22 %
Sports & Activities:  13 %
Home Services:  11 %
Hotels & Travel:  10 %
Muu:  45 %

Hinta

Kallis:  50 %
halpa:  25 %
kohtalainen:  25 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  71 %
5:  15 %
2:  13 %
Muu:  1 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 24280

Sukupuoli

Nainen:  51 %
Mies:  49 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu