Pattern Factory Oy

Yhteystiedot

Pattern Factory Oy
Kalevankatu 51, 00180 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Aukioloajat eivät saatavilla
Soita Sähköposti Muokata

Yrityksen kuvaus

"Pattern Factory Oy:n" tuottamaan tyyliluetteloon voi sisältyä suunnittelumalleja, HTML- ja CSS-tiedostoja, ruudunkaappauksia, kuvia, linkkejä ja muuta. Patternry tekee suunnittelijoiden ja kehittäjien työstä helpompaa ja auttaa rakentamaan yhtenäisiä verkkosovelluksia nopeammin. Patternry on älykkäin tapa luoda, hallita ja jakaa eläviä tyyliluetteloita ja suunnittelujärjestelmiä.

Työntekijät
<25
Perustettu
2009
Vuosia toiminnassa
17

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Kuinka kauan Pattern Factory Oy on toiminut?

    Pattern Factory Oy on toiminut 17 vuotta.

  2. 2.Mikä on yrityksen Pattern Factory Oy puhelinnumero?

    Pattern Factory Oy's phone number is 040 7499151.

  3. 3.Missä Pattern Factory Oy sijaitsee?

    Pattern Factory Oy is located at Kalevankatu 51, 00180 Helsinki, Finland. Get Directions.

  4. 4.Mikä on yrityksen Pattern Factory Oy verkkosivusto?

    Pattern Factory Oy's website is patternry.com.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Pattern Factory Oy.