Parturi-Kampaamo M Valo
Parturit
Yhteystiedot
Suljettu nyt8.00 – 20.00
- maanantai8.00 – 20.00
- tiistai8.00 – 20.00
- keskiviikko8.00 – 20.00
- torstai8.00 – 20.00
- perjantai8.00 – 20.00
- lauantai10.00 – 18.00
- sunnuntaiSuljettu
Yrityksen kuvaus
"Parturi-Kampaamo M Valo" tarjoaa miesten ja naisten hiustenleikkauksia, sekä värjäyksiä ilolla, ammattitaidolla ja hyvällä mielellä, joko ilman ajanvarausta tai ajanvarauksella. Tervetuloa!
teollisuus: Henkilökohtaiset palvelut » Parturit
- Parturit
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Parturi-Kampaamo M Valo puhelinnumero?
Parturi-Kampaamo M Valo's phone number is 050 4712113.
2.Missä Parturi-Kampaamo M Valo sijaitsee?
Parturi-Kampaamo M Valo is located at Abrahaminkatu 13, 00180 Helsinki, Finland. Get Directions.
3.Mitkä ovat yrityksen Parturi-Kampaamo M Valo aukioloajat?
Parturi-Kampaamo M Valo on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 8.00 – 20.00; Saturday: 10.00 – 18.00; Sunday: Closed.
4.Mikä on yrityksen Parturi-Kampaamo M Valo verkkosivusto?
Parturi-Kampaamo M Valo's website is timma.fi/mvalo.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Parturi-Kampaamo M Valo.