Parturi-Kampaamo Alanko Ky

Kauneushoitolat

3.8★★★★★(49 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Parturi-Kampaamo Alanko Ky
Kirkonkyläntie 3, 00700 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Puhelin
Suljettu nyt10.00 – 18.00
  • maanantai10.00 – 18.00
  • tiistai9.00 – 18.00
  • keskiviikko9.00 – 18.00
  • torstai9.00 – 18.00
  • perjantai9.00 – 18.00
  • lauantai9.00 – 16.00
  • sunnuntaiSuljettu
Sosiaalinen media
Soita

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Parturi-Kampaamo Alanko Ky puhelimitse numeroon 09 3855878. Yrityksen Parturi-Kampaamo Alanko Ky ensisijainen luokka on Kauneushoitolat. Yritys Parturi-Kampaamo Alanko Ky sijaitsee osoitteessa Kirkonkyläntie 3, 00700 Helsinki, Finland.

teollisuus: Henkilökohtaiset palvelut » Kauneushoitolat

Toimialana:
  • Kauneushoitolat
ISIC-koodit
9602

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Parturi-Kampaamo Alanko Ky puhelinnumero?

    Parturi-Kampaamo Alanko Ky's phone number is 09 3855878.

  2. 2.Missä Parturi-Kampaamo Alanko Ky sijaitsee?

    Parturi-Kampaamo Alanko Ky is located at Kirkonkyläntie 3, 00700 Helsinki, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Parturi-Kampaamo Alanko Ky aukioloajat?

    Parturi-Kampaamo Alanko Ky on avoinna seuraavina aikoina: Monday: 10.00 – 18.00; Tuesday - Friday: 9.00 – 18.00; Saturday: 9.00 – 16.00; Sunday: Closed.

  4. 4.Mikä on yrityksen Parturi-Kampaamo Alanko Ky verkkosivusto?

    Parturi-Kampaamo Alanko Ky's website is www.parturikampaamoalanko.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Parturi-Kampaamo Alanko Ky.