Pallohonka Oy

Urheiluseura

Yrityskontaktit

Harjunpää Jouko Juhani

    Yhteystiedot

    Pallohonka Oy
    Olarinluoma 7, ESPOO, 02200, Finland
    Espoo
    Saa reittiohjeet
    Puhelin
    Aukioloajat eivät saatavilla
    Soita Muokata

    Yrityksen kuvaus

    Harjunpää Jouko Juhani on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Pallohonka Oy.

    Vuotuinen myynti
    8 040 €
    Perustettu
    1993
    Vuosia toiminnassa
    33
    Postilokero
    Urheilupuistontie 2,02200 ESPOO

    teollisuus: Urheilu ja aktiviteetit » Urheiluseura

    Toimialana:
    • Urheiluseura
    • Urheiluseura
    ISIC-koodit
    9312, 9319

    Kysymyksiä ja vastauksia

    1. 1.Kuinka kauan Pallohonka Oy on toiminut?

      Pallohonka Oy on toiminut 33 vuotta.

    2. 2.Mikä on yrityksen Pallohonka Oy puhelinnumero?

      Pallohonka Oy's phone number is 09 2561600.

    3. 3.Missä Pallohonka Oy sijaitsee?

      Pallohonka Oy is located at Olarinluoma 7, ESPOO, 02200, Finland. Get Directions.

    4. 4.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Pallohonka Oy?

      Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Pallohonka Oy on Harjunpää Jouko Juhani.

    5. 5.Mikä on yrityksen Pallohonka Oy verkkosivusto?

      Pallohonka Oy's website is www.fchonka.fi.

    6. 6.Mikä on yrityksen Pallohonka Oy vuotuinen myynti?

      Yrityksen Pallohonka Oy vuotuinen myynti on noin 8 040 €.

    0 arvostelua

    Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Pallohonka Oy.