Pärkö Oy

Vaatteiden, kenkien ja nahkatuotteiden vähittäismyynti erikoisliikkeissä

Yhteystiedot

Pärkö Oy
Tuureporinkatu 17, 20100 Turku, Finland
Turku
Saa reittiohjeet
Aukioloajat eivät saatavilla
Sosiaalinen media
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Pärkö Oy puhelimitse numeroon 050 4147776. Yrityksen Pärkö Oy ensisijainen luokka on Vaatteiden, kenkien ja nahkatuotteiden vähittäismyynti erikoisliikkeissä. Yritys Pärkö Oy sijaitsee osoitteessa Tuureporinkatu 17, 20100 Turku, Finland.

teollisuus: Vaatetus » Vaatekaupat

Toimialana:
  • Vaatteiden, kenkien ja nahkatuotteiden vähittäismyynti erikoisliikkeissä
ISIC-koodit
4771

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Pärkö Oy puhelinnumero?

    Pärkö Oy's phone number is 050 4147776.

  2. 2.Missä Pärkö Oy sijaitsee?

    Pärkö Oy is located at Tuureporinkatu 17, 20100 Turku, Finland. Get Directions.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Pärkö Oy.