Oy Tecalemit Ab

Auton korjaus ja huolto

Yhteystiedot

Oy Tecalemit Ab
Hankasuontie 13, Helsinki, 3900
Helsinki
Saa reittiohjeet
Puhelin
Aukioloajat eivät saatavilla
Fax
029 0061200
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Oy Tecalemit Ab puhelimitse numeroon 029 006200. Yrityksen Oy Tecalemit Ab ensisijainen luokka on Auton korjaus ja huolto. Yritys Oy Tecalemit Ab sijaitsee osoitteessa Hankasuontie 13.

Työntekijät
101-200

teollisuus: Auto » Auton korjaus ja huolto

Toimialana:
  • Auton korjaus ja huolto
ISIC-koodit
4520

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Oy Tecalemit Ab puhelinnumero?

    Oy Tecalemit Ab's phone number is 029 006200.

  2. 2.Missä Oy Tecalemit Ab sijaitsee?

    Oy Tecalemit Ab is located at Hankasuontie 13, Helsinki, 3900. Get Directions.

  3. 3.Kuinka iso Oy Tecalemit Ab on?

    Oy Tecalemit Ab työllistää noin 101 henkilöä.

  4. 4.Kuinka monta työntekijää yrityksellä Oy Tecalemit Ab on?

    Yrityksellä Oy Tecalemit Ab on noin 101 työntekijää.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Oy Tecalemit Ab.