OR Restaurant & Bar

Ravintolat ja vastaava ravitsemistoiminta

4.2★★★★★(279 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

OR Restaurant & Bar
Kalevankatu 5, 00100 Helsinki, Finland
Helsinki
Saa reittiohjeet
Suljettu nytClosed
  • maanantaiSuljettu
  • tiistai17.00 – 23.00
  • keskiviikko17.00 – 23.00
  • torstai17.00 – 23.00
  • perjantaiSuljettu
  • lauantaiSuljettu
  • sunnuntaiSuljettu
Sosiaalinen media
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

OR Ravintola & Baari on suljettu Solo Sokos Hotel Tornin uudistushankkeen takia. Ravintola tarjoaa modernia kala- ja kasvispainotteista brasserie-ruokaa, jossa elämä ja luonnon parhaat antimet loistavat koko kirjossaan.

Luottokortit
Debit Card
Ruokailuvaihtoehdot
Delivery, Take-out
Juomat
Yes
Sopii ryhmille
Yes
Hyvää lapsille
Yes
Valikot
Bar Snacks, Breakfast, Coffee, Dessert, Dinner, Lunch
Suosittu
Tourists
Varaukset
Yes
WC
Yes
Pääsy pyörätuolilla
Restroom, Seating, Yes
Wi-Fi
Yes

teollisuus: Ruoka ja ateriat » Ravintolat

Toimialana:
  • Ravintolat ja vastaava ravitsemistoiminta
ISIC-koodit
5610

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen OR Restaurant & Bar puhelinnumero?

    OR Restaurant & Bar's phone number is 0300 870020.

  2. 2.Missä OR Restaurant & Bar sijaitsee?

    OR Restaurant & Bar is located at Kalevankatu 5, 00100 Helsinki, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen OR Restaurant & Bar aukioloajat?

    OR Restaurant & Bar on avoinna seuraavina aikoina: Monday: Closed; Tuesday - Thursday: 17.00 – 23.00; Friday - Sunday: Closed.

  4. 4.Mikä on yrityksen OR Restaurant & Bar verkkosivusto?

    OR Restaurant & Bar's website is www.raflaamo.fi/fi/ravintola/helsinki/or-restaurant-bar.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle OR Restaurant & Bar.