Ompelimo Vudan
Ompelija
Yhteystiedot
Suljettu nyt10.00 – 18.00
- maanantai10.00 – 18.00
- tiistai10.00 – 18.00
- keskiviikko10.00 – 18.00
- torstai10.00 – 18.00
- perjantai10.00 – 18.00
- lauantaiSuljettu
- sunnuntaiSuljettu
Yrityksen kuvaus
Voit ottaa yhteyttä yritykseen Ompelimo Vudan puhelimitse numeroon 09 498472. Yrityksen Ompelimo Vudan ensisijainen luokka on Ompelija. Yritys Ompelimo Vudan sijaitsee osoitteessa Iskoskuja 1, 01600 Vantaa, Finland.
teollisuus: Business to Business » Ompelija
- Ompelija
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Kuinka kauan Ompelimo Vudan on toiminut?
Ompelimo Vudan on toiminut 15 vuotta.
2.Mikä on yrityksen Ompelimo Vudan puhelinnumero?
Ompelimo Vudan's phone number is 09 498472.
3.Missä Ompelimo Vudan sijaitsee?
Ompelimo Vudan is located at Iskoskuja 1, 01600 Vantaa, Finland. Get Directions.
4.Mitkä ovat yrityksen Ompelimo Vudan aukioloajat?
Ompelimo Vudan on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 10.00 – 18.00; weekends: Closed.
5.Mikä on yrityksen Ompelimo Vudan verkkosivusto?
Ompelimo Vudan's website is www.vudanompelimo.fi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Ompelimo Vudan.