Naantalin kaupunki Karvetin päiväkoti

Yhteystiedot

Naantalin kaupunki Karvetin päiväkoti
Karvetinkatu 1
Naantali, Varsinais-Suomen maakunta, 21110
Saa reittiohjeet
Puhelin: 02 4345254
Sähköposti: kirjaamo@naantali.fi

Yrityksen kuvaus

Naantalin kaupunki Karvetin päiväkoti sijaitsee kohteessa Naantali, Varsinais-Suomen maakunta.

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Mikä on puhelinnumero yritykselle Naantalin kaupunki Karvetin päiväkoti?

Puhelinnumero yritykselle Naantalin kaupunki Karvetin päiväkoti on 02 4345254.
Q2

Missä yritys Naantalin kaupunki Karvetin päiväkoti sijaitse?

Yritys Naantalin kaupunki Karvetin päiväkoti sijaitsee osoitteessa Karvetinkatu 1, Naantali, Varsinais-Suomen maakunta, 21110.
Q3

Onko yritykselle Naantalin kaupunki Karvetin päiväkoti ensisijaista yhteyshenkilöä?

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Naantalin kaupunki Karvetin päiväkoti puhelimitse numeroon 02 4345254.
Q4

Mikä on yrityksen Naantalin kaupunki Karvetin päiväkoti verkko-osoite (URL)?

Verkkosivusto yritykselle Naantalin kaupunki Karvetin päiväkoti on www.naantali.fi.
+

Muita yrityksiä tässä osoitteessa

Karvetinkatu 1 Naantali, Varsinais-Suomen maakunta, 21110
+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 21110

Yrityksiä paikoissa 21110: 504
Väestö: 2 530

Luokat

Industry:  15 %
Hotels & Travel:  13 %
Restaurants:  11 %
Sports & Activities:  10 %
Muu:  50 %

Hinta

halpa:  50 %
kohtalainen:  50 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  62 %
2:  26 %
5:  13 %
Muu:  0 %

Naapurustot

Keskusta:  8 %
Lietsala:  12 %
Nuhjala:  76 %
Muu:  4 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 21110

Sukupuoli

Nainen:  51 %
Mies:  49 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu