Minoo Market Ja Morok Cafe
Ravintolat ja vastaava ravitsemistoiminta
4.1★★★★★(12 review, ulkoisista lähteistä)
Yhteystiedot
Aukioloajat eivät saatavilla
Yrityksen kuvaus
Minoo Market tarjoaa mukavan paikan nauttia herkullista ruokaa ystävien seurassa tai ottaa pieni irtiotto arjesta. Tervetuloa!
Ruokailuvaihtoehdot
Delivery
Hyvää lapsille
Yes
Hinta
$$
teollisuus: Ruoka ja ateriat » Ravintolat
Toimialana:
- Ravintolat ja vastaava ravitsemistoiminta
ISIC-koodit
5610
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Minoo Market Ja Morok Cafe puhelinnumero?
Minoo Market Ja Morok Cafe's phone number is 044 9898692.
2.Missä Minoo Market Ja Morok Cafe sijaitsee?
Minoo Market Ja Morok Cafe is located at Kirkonkyläntie 7, 00700 Helsinki, Finland. Get Directions.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Minoo Market Ja Morok Cafe.