Mindtrek Ry
Yhdistys tai järjestö
4.0★★★★★(4 review, ulkoisista lähteistä)
Yrityskontaktit
Jukka Matikainen
Yhteystiedot
Aukioloajat eivät saatavilla
Yrityksen kuvaus
Jukka Matikainen on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Mindtrek Ry.
teollisuus: Yhteisö » Yhdistys tai järjestö
Toimialana:
- Yhdistys tai järjestö
ISIC-koodit
9499
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Mindtrek Ry puhelinnumero?
Mindtrek Ry's phone number is 040 3503957.
2.Missä Mindtrek Ry sijaitsee?
Mindtrek Ry is located at Uimalankatu 1, 33540 Tampere, Finland. Get Directions.
3.Kuka on ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Mindtrek Ry?
Ensisijainen yhteyshenkilö yrityksessä Mindtrek Ry on Jukka Matikainen. You can reach them at jukka.matikainen@mindtrek.org.
4.Mikä on yrityksen Mindtrek Ry verkkosivusto?
Mindtrek Ry's website is www.mindtrek.org/2021.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Mindtrek Ry.