Mika Suominen Ky

Yhteystiedot

Mika Suominen Ky
Aapramintie 2, 01610 Vantaa, Finland
Saa reittiohjeet
Puhelin: 09 5865931
Sähköposti: mika.s@pp.nic.fi
Google Kartat: Vierailu

Kartta

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Mikä on puhelinnumero yritykselle Mika Suominen Ky?

Puhelinnumero yritykselle Mika Suominen Ky on 09 5865931.
Q2

Missä yritys Mika Suominen Ky sijaitse?

Yritys Mika Suominen Ky sijaitsee osoitteessa Aapramintie 2, 01610 Vantaa, Finland, Uudenmaan maakunta.
Q3

Onko yritykselle Mika Suominen Ky ensisijaista yhteyshenkilöä?

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Mika Suominen Ky puhelimitse numeroon 09 5865931.
+

Muita yrityksiä tässä osoitteessa

Aapramintie 2, 01610 Vantaa, Finland
+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 01610

Yrityksiä paikoissa 01610: 375
Väestö: 5 568
01610 Yritystiheys lämpökarttana

Luokat

Industry:  20 %
Automotive:  13 %
Professional Services:  12 %
Home Services:  12 %
Shopping:  10 %
Muu:  33 %

Hinta

halpa:  71 %
kohtalainen:  14 %
Kallis:  14 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  53 %
9:  20 %
5:  16 %
2:  9 %
Muu:  2 %

Naapurustot

Itäkeskus:  3 %
Kaarela:  3 %
Kaartinkaupunki:  3 %
Kaivoksela:  17 %
Kamppi:  3 %
Konala:  3 %
Laajalahti:  3 %
Lauttasaari:  3 %
Martinkylä:  3 %
Myyrmäki:  50 %
Ruskeasuo:  3 %
Uusmäki:  3 %
Muu:  0 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 01610

Sukupuoli

Nainen:  52 %
Mies:  48 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu