Martinlaakso Shopping Centre

Ostoskeskus

3.7★★★★★(1930 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Martinlaakso Shopping Centre
Kivivuorentie 4, 01620 Vantaa, Finland
Vantaa
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt6.30 – 22.00
  • maanantai6.30 – 22.00
  • tiistai6.30 – 22.00
  • keskiviikko6.30 – 22.00
  • torstai6.30 – 22.00
  • perjantai6.30 – 22.00
  • lauantai7.00 – 22.00
  • sunnuntai9.00 – 22.00
Sosiaalinen media
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Martinlaakso Shopping Centre puhelimitse numeroon 040 0505607. Yrityksen Martinlaakso Shopping Centre ensisijainen luokka on Ostoskeskus. Yritys Martinlaakso Shopping Centre sijaitsee osoitteessa Kivivuorentie 4, 01620 Vantaa, Finland.

Luottokortit
NFC
WC
Yes
Pääsy pyörätuolilla
Elevator, Parking, Restroom, Yes
Wi-Fi
Yes

teollisuus: Ostoksilla käynti » Ostoskeskus

Toimialana:
  • Baarit, pubit ja tavernat
  • Kahvilat
  • Kukkakaupat
  • Kuntosali
  • Apteekki
  • Postikonttori
  • Ravintolat ja vastaava ravitsemistoiminta
  • Käytettyjen tavaroiden vähittäiskauppa myymälöissä
  • Ostoskeskus
  • Supermarketti
ISIC-koodit
4711, 4719, 4772, 4773, 4774, 5310, 5610, 5630, 9311

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Martinlaakso Shopping Centre puhelinnumero?

    Martinlaakso Shopping Centre's phone number is 040 0505607.

  2. 2.Missä Martinlaakso Shopping Centre sijaitsee?

    Martinlaakso Shopping Centre is located at Kivivuorentie 4, 01620 Vantaa, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Martinlaakso Shopping Centre aukioloajat?

    Martinlaakso Shopping Centre on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 6.30 – 22.00; Saturday: 7.00 – 22.00; Sunday: 9.00 – 22.00.

  4. 4.Mikä on yrityksen Martinlaakso Shopping Centre verkkosivusto?

    Martinlaakso Shopping Centre's website is www.martinlaaksonostari.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Martinlaakso Shopping Centre.