Markit Finland
Tietokoneiden tukkukauppa
Yhteystiedot
Suljettu nyt9.00 – 16.00
- maanantai9.00 – 16.00
- tiistai9.00 – 16.00
- keskiviikko9.00 – 16.00
- torstai9.00 – 16.00
- perjantai9.00 – 16.00
- lauantaiSuljettu
- sunnuntaiSuljettu
Yrityksen kuvaus
Markit Finland säästää asiakkaidensa aikaa ja rahaa tekemällä IT-ostoista yksinkertaisia ja läpinäkyviä. Yrityksen avulla isojen ja pienten yritysten IT-ostojen kokonaiskulut pysyvät hallussa. Markit toimii 325 tukkurin kanssa yli 38 eri maassa käyttäen samaa web-palvelua, sen vuoksi he ovat ainutlaatuisia. Markit toimittaa varastossa olevat tuotteet 48 tunnissa, olit sitten Euroopassa tai Yhdysvalloissa. Kansainväliset yritykset voivat käyttää Markitia ainoana IT-ostojärjestelmänä, ja kautta saa keskitetyt ostot ja paikalliset toimitukset. Yksi järjestelmä, yksi käyttäjätunnus - koko maailma käytössäsi.
teollisuus: Business to Business » Tietokoneiden tukkukauppa
- Tietokoneiden tukkukauppa
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Markit Finland puhelinnumero?
Markit Finland's phone number is 010 2812582.
2.Missä Markit Finland sijaitsee?
Markit Finland is located at Hiilikatu Kolgatan 3, 00180 Helsinki, Finland. Get Directions.
3.Mitkä ovat yrityksen Markit Finland aukioloajat?
Markit Finland on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 9.00 – 16.00; weekends: Closed.
4.Mikä on yrityksen Markit Finland verkkosivusto?
Markit Finland's website is www.markit.eu/fi/fi/Default.aspx.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Markit Finland.