Marina Hairstylist

Kampaaja

Yhteystiedot

Marina Hairstylist
Aittakatu 1, 20780 Kaarina, Finland
Kaarina
Saa reittiohjeet
Aukioloajat eivät saatavilla
Soita Sähköposti

Yrityksen kuvaus

Marina toimii itsenäisenä yrittäjänä Parturi-Kampaamo Joi'sin tiloissa Kaarinan keskustassa. Hänellä on oma hinnasto ja ajanvaraus löytyy osoitteesta www.jois.fi. Suuremmissa muutostöissä, kuten vaalennustoiveissa, on suositeltavaa ottaa ensin yhteyttä viestitse konsultointia varten.

teollisuus: Henkilökohtaiset palvelut » Kampaaja

Toimialana:
  • Kampaaja
ISIC-koodit
9602

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Marina Hairstylist puhelinnumero?

    Marina Hairstylist's phone number is 044 0100767.

  2. 2.Missä Marina Hairstylist sijaitsee?

    Marina Hairstylist is located at Aittakatu 1, 20780 Kaarina, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mikä on yrityksen Marina Hairstylist verkkosivusto?

    Marina Hairstylist's website is www.tukkahyvin.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Marina Hairstylist.