Manhattan Steak House Espa
Pihviravintolat
Yhteystiedot
Suljettu nyt10.30 – 23.00
- maanantai10.30 – 23.00
- tiistai10.30 – 23.00
- keskiviikko10.30 – 23.00
- torstai10.30 – 23.00
- perjantai10.30 – 0.00
- lauantai12.00 – 0.00
- sunnuntai12.00 – 23.00
Yrityksen kuvaus
Voit ottaa yhteyttä yritykseen Manhattan Steak House Espa puhelimitse numeroon 09 611217. Yrityksen Manhattan Steak House Espa ensisijainen luokka on Pihviravintolat. Yritys Manhattan Steak House Espa sijaitsee osoitteessa Eteläesplanadi 24, 00130 Helsinki, Finland.
teollisuus: Ruoka ja ateriat » Pihviravintolat
- Ravintolat ja vastaava ravitsemistoiminta
- Pihviravintolat
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Manhattan Steak House Espa puhelinnumero?
Manhattan Steak House Espa's phone number is 09 611217.
2.Missä Manhattan Steak House Espa sijaitsee?
Manhattan Steak House Espa is located at Eteläesplanadi 24, 00130 Helsinki, Finland. Get Directions.
3.Mitkä ovat yrityksen Manhattan Steak House Espa aukioloajat?
Manhattan Steak House Espa on avoinna seuraavina aikoina: Monday - Thursday: 10.30 – 23.00; Friday: 10.30 – 0.00; Saturday: 12.00 – 0.00; Sunday: 12.00 – 23.00.
4.Mikä on yrityksen Manhattan Steak House Espa verkkosivusto?
Manhattan Steak House Espa's website is manhattansteakhouse.fi/esplanadi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Manhattan Steak House Espa.