Maestro Ravintolat Oy
Tämä listaus on merkitty suljetuksi.
Yhteystiedot
Maestro Ravintolat Oy
Fredrikinkatu 51, 00100 Helsinki, Finland
Saa reittiohjeet
Historiallinen puhelin:
09 6844894
Verkko:
ravintolahaikaranpesa.fi
Historiallinen maksuton:
09 6121256
Facebook-profiili:
Vierailu
Google Kartat:
Vierailu
Muokata:
Muokkaa tai poista
☆
Arvostele
0
Tykkää
Lisää Kuvia
Yrityksen kuvaus
Maestro Ravintolat Oy perustettiin 4.11.1992. Tämä yritys toimii seuraavalla toimialalla: Ravintolat.
Perustettu:
4.11.1992
Arkistointinumero:
0910495-7
teollisuus
Ravintolat
Toimiala:
Ravintolat ja vastaava ravitsemistoiminta
ISIC-koodit
5610
Kysymyksiä ja vastauksia
Q1
Missä yritys Maestro Ravintolat Oy sijaitse?
Yritys Maestro Ravintolat Oy sijaitsee osoitteessa
Fredrikinkatu 51, 00100 Helsinki, Finland, Uudenmaan maakunta
.
Q2
Mikä on yrityksen Maestro Ravintolat Oy verkko-osoite (URL)?
Verkkosivusto yritykselle Maestro Ravintolat Oy on
ravintolahaikaranpesa.fi
.
+
Muita yrityksiä tässä osoitteessa
Fredrikinkatu 51, 00100 Helsinki, Finland
A3-E1-Palvelut Oy
Liike tässä osoitteessa
Casa JK Oy
Liike tässä osoitteessa
Dreadnought Finance Oy
Liike tässä osoitteessa
Focus Flow
Liike tässä osoitteessa
Full Time Oy
Liike tässä osoitteessa
Jouhki Eeva Marja Johanna
Liike tässä osoitteessa
Katso lisää yrityksiä tästä osoitteesta
+
Yrityksiä paikoissa Postinumero 00100
Yrityksiä paikoissa 00100:
19 162
Väestö:
16 607
Luokat
Shopping:
19 %
Professional Services:
19 %
Restaurants:
12 %
Industry:
11 %
Muu:
39 %
Hinta
kohtalainen:
41 %
halpa:
32 %
Kallis:
17 %
Hyvin kallis:
10 %
Muu:
0 %
Aluekoodit
4:
38 %
9:
35 %
5:
16 %
2:
10 %
Muu:
2 %
Naapurustot
Etu-Töölö:
16 %
Kamppi:
39 %
Kluuvi:
35 %
Muu:
10 %
+
Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 00100
Sukupuoli
Nainen:
53 %
Mies:
47 %
Muu:
0 %
+
Liiketoiminnan haku
Kahvila
Ostoksilla käynti
Pankit
Hotellit
Apteekki
Taksit
Bensa
Auto
Kauneus & Kylpylät
Find nearby businesses
+
Kirjoita arvostelu
★
★
★
★
★
Lähetä arvostelusi