Mäntsälän Uunimaakari

Muurausurakoitsija

4.0★★★★★(2 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Mäntsälän Uunimaakari
Kaanaantie 349, 04740 Sälinkää, Finland
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt8.00 – 17.00
  • maanantai8.00 – 17.00
  • tiistai8.00 – 17.00
  • keskiviikko8.00 – 17.00
  • torstai8.00 – 17.00
  • perjantai8.00 – 17.00
  • lauantai10.00 – 14.00
  • sunnuntaiSuljettu
Soita Sähköposti Muokata

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Mäntsälän Uunimaakari puhelimitse numeroon 040 0843213. Yrityksen Mäntsälän Uunimaakari ensisijainen luokka on Muurausurakoitsija. Yritys Mäntsälän Uunimaakari sijaitsee osoitteessa Kaanaantie 349, 04740 Sälinkää, Finland.

teollisuus: Rakentaminen » Muurausurakoitsija

Toimialana:
  • Muurausurakoitsija
ISIC-koodit
4390

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Mäntsälän Uunimaakari puhelinnumero?

    Mäntsälän Uunimaakari's phone number is 040 0843213.

  2. 2.Missä Mäntsälän Uunimaakari sijaitsee?

    Mäntsälän Uunimaakari is located at Kaanaantie 349, 04740 Sälinkää, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Mäntsälän Uunimaakari aukioloajat?

    Mäntsälän Uunimaakari on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 8.00 – 17.00; Saturday: 10.00 – 14.00; Sunday: Closed.

  4. 4.Mikä on yrityksen Mäntsälän Uunimaakari verkkosivusto?

    Mäntsälän Uunimaakari's website is www.mantsalanuunimaakari.fi.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Mäntsälän Uunimaakari.