Lidl Kempele

Ruokakauppa

4.1★★★★★(1453 review, ulkoisista lähteistä)

Yhteystiedot

Lidl Kempele
Myllytie 3, 90450 Kempele, Finland
Kempele
Saa reittiohjeet
Suljettu nyt8.00 – 21.00
  • maanantai8.00 – 21.00
  • tiistai8.00 – 21.00
  • keskiviikko8.00 – 21.00
  • torstai8.00 – 21.00
  • perjantai8.00 – 21.00
  • lauantai8.00 – 21.00
  • sunnuntai10.00 – 21.00
Sosiaalinen media
Soita Muokata

Yrityksen kuvaus

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Lidl Kempele puhelimitse numeroon 09 42452111. Yrityksen Lidl Kempele ensisijainen luokka on Ruokakauppa. Yritys Lidl Kempele sijaitsee osoitteessa Myllytie 3, 90450 Kempele, Finland.

Luottokortit
Cash, Debit Card, NFC
Ruokailuvaihtoehdot
Delivery
Pääsy pyörätuolilla
Parking, Yes

teollisuus: Ruoka ja ateriat » Ruokakaupat ja supermarketit

Toimialana:
  • Ruokakauppa
  • Supermarketti
ISIC-koodit
4711

Kysymyksiä ja vastauksia

  1. 1.Mikä on yrityksen Lidl Kempele puhelinnumero?

    Lidl Kempele's phone number is 09 42452111.

  2. 2.Missä Lidl Kempele sijaitsee?

    Lidl Kempele is located at Myllytie 3, 90450 Kempele, Finland. Get Directions.

  3. 3.Mitkä ovat yrityksen Lidl Kempele aukioloajat?

    Lidl Kempele on avoinna seuraavina aikoina: Monday - Saturday: 8.00 – 21.00; Sunday: 10.00 – 21.00.

  4. 4.Mikä on yrityksen Lidl Kempele verkkosivusto?

    Lidl Kempele's website is www.lidl.fi/c/myymaelaet/s10021311.

0 arvostelua

Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Lidl Kempele.