Lastenpuoti Pieni Ihminen
Lasten ja vauvojen vaatteet
Yhteystiedot
Suljettu nyt10.30 – 18.00
- maanantai10.30 – 18.00
- tiistai10.30 – 18.00
- keskiviikko10.30 – 18.00
- torstai10.30 – 18.00
- perjantai10.30 – 18.00
- lauantai10.30 – 16.00
- sunnuntaiSuljettu
Yrityksen kuvaus
Voit ottaa yhteyttä yritykseen Lastenpuoti Pieni Ihminen puhelimitse numeroon 045 3494311. Yrityksen Lastenpuoti Pieni Ihminen ensisijainen luokka on Lasten ja vauvojen vaatteet. Yritys Lastenpuoti Pieni Ihminen sijaitsee osoitteessa Toukolankatu 13, 00560 Helsinki, Finland.
teollisuus: Vaatetus » Lasten ja vauvojen vaatteet
- Lastentarvikeliike
- Lasten ja vauvojen vaatteet
- Käytettyjen tavaroiden myymälä
Kysymyksiä ja vastauksia
1.Mikä on yrityksen Lastenpuoti Pieni Ihminen puhelinnumero?
Lastenpuoti Pieni Ihminen's phone number is 045 3494311.
2.Missä Lastenpuoti Pieni Ihminen sijaitsee?
Lastenpuoti Pieni Ihminen is located at Toukolankatu 13, 00560 Helsinki, Finland. Get Directions.
3.Mitkä ovat yrityksen Lastenpuoti Pieni Ihminen aukioloajat?
Lastenpuoti Pieni Ihminen on avoinna seuraavina aikoina: weekdays: 10.30 – 18.00; Saturday: 10.30 – 16.00; Sunday: Closed.
4.Mikä on yrityksen Lastenpuoti Pieni Ihminen verkkosivusto?
Lastenpuoti Pieni Ihminen's website is www.pieniihminen.fi.
0 arvostelua
Ole ensimmäinen, joka kirjoittaa arvostelun yritykselle Lastenpuoti Pieni Ihminen.